Oral-B Junior: cena, opinie i recenzje

0- liczba komentarzy

Autor: Redakcja JakaSzczoteczka.pl

2 grudnia 2020

Szczoteczka-elektryczna-Oral-B-Junior

Szczoteczki elektryczne są o wiele skuteczniejsze niż ich manualne odpowiedniki. Dlatego warto postawić na takie właśnie urządzenia, aby właściwie zadbać o zdrowie zębów swojego dziecka. Linia Oral-B Junior jest przeznaczona dla dzieci od 6. do 12. roku życia. Wielkość, wbudowane funkcje oraz design tych szczoteczek został dopasowany w taki sposób, by jak najlepiej dbać o zęby mleczne i stałe. Jakie cechy charakterystyczne wyróżniają Oral-B Junior? Czy warto kupić dziecku właśnie tę szczoteczkę?

zielona-szczoteczka-elektryczna-Oral-B-Junior
szczoteczka-elektryczna-dla-dzieci-Oral-B-Junior

Co jest w pudełku?

W każdym zestawie z serii Oral-B Junior znajdują się takie akcesoria jak:

  • szczoteczka Oral-B Junior,
  • główka – 1 szt.,
  • stacja ładująca.

Opis produktu, funkcje, specyfikacja techniczna szczoteczki Oral-B Junior

Szczoteczki elektryczne Oral-B z serii Junior zostały zaprojektowane dla młodszych dzieci w wieku szkolnym i każda z nich będzie odpowiednia dla dziecka od 6. roku życia. Jednak poszczególne modele różnią się od siebie kilkoma ważnymi szczegółami, dlatego warto porównać je między sobą.

Oral-B Junior

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B bardzo delikatnie, ale skutecznie, czyści zęby. Oral-B Junior posiada tryb czyszczenia codziennego, głowicę z wyjątkowo miękkimi włóknami, 2-minutowy timer oraz czujnik siły nacisku, dzięki któremu ruchy pulsacyjne ustają, kiedy dziecko zbyt mocno przyciska szczoteczkę. Czas pracy akumulatora na jednym ładowaniu wynosi do 10 dni.

Oral-B Junior Star Wars

Jest to ulepszony model Oral-B Junior. Oprócz wszystkich poprzednich opcji ta szczoteczka została dodatkowo wyposażona w tryb delikatnego czyszczenia oraz czujnik siły nacisku z czerwoną diodą i automatycznym zmniejszeniem prędkości urządzenia. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi nawet do 14 dni. Ten model współpracuje też z aplikacją Disney Magic Timer, która pomaga dzieciom w wesoły sposób wyrobić sobie odpowiednie nawyki higieniczne.

Oral-B Junior Smart

Model Junior Smart jest najbardziej zaawansowany! Został wyposażony we wszystkie te ulepszenia co Junior Star Wars, ale w przeciwieństwie do niego współpracuje z aplikacją Oral-B FunZone, która spodoba się zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Co więcej, ta szczoteczka pozwala wybierać pomiędzy aż 3 różnymi trybami mycia – czyszczenia codziennego, delikatnego czyszczenia oraz wybielania, a także jest wyposażona w technologię łączności Bluetooth.

zawartość pudełka szczoteczki Oral-B Junior

Zalety, wady i cena szczoteczki ORAL-B Junior

Przeglądając opis oraz specyfikację każdej ze szczoteczek z serii Oral-B Junior można ocenić, jakie funkcje przemawiają za danym modelem, a czego będzie nam brakować. Wybierając szczoteczkę dla dziecka, warto wcześniej zastanowić się nad tym, jakie opcje to nasz must have, a z czego możemy zrezygnować w zamian za niższą cenę. Jeżeli już mówimy o kosztach, to ceny szczoteczek dla dzieci Oral-B różnią się między sobą, więc tym bardziej warto skonfrontować nasze oczekiwania i budżet, jaki chcemy przeznaczyć na szczoteczkę dla dziecka powyżej 6 roku życia.

Zalety

Szczoteczki do zębów Oral-B przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia mają wiele plusów. Przede wszystkim są to modele, które w bardzo delikatny, ale skuteczny sposób czyszczą zęby i usuwają płytkę bakteryjną. Ich praca jest cicha, dobrze leżą w dziecięcej dłoni, a zastosowane delikatne włókna nie podrażniają dziąseł.

Ciekawy design sprawia, że dziecko z chęcią będzie zabierało się za czyszczenie zębów. Jeżeli postawimy na model Oral-B Junior Star Wars, to dziecko będzie mogło dodatkowo korzystać z darmowej aplikacji Disney Magic Timer, która nagradza malucha wirtualnymi naklejkami zawsze wtedy, gdy odpowiednio długo będzie mył zęby. Podobnie działa aplikacja Oral-B FunZone w modelu Oral-B Junior Smart. Tutaj za właściwe mycie w nagrodę odblokowują się różne filtry na telefon. To może być świetna motywacja do regularnego szczotkowania!

Wady

Czy tak dobre szczoteczki mają jakieś wady? Oczywiście, ale nie są to wielkie minusy. Jeżeli chodzi o Oral-B Junior w podstawowej wersji, to warto zwrócić uwagę na czas pracy akumulatora na jednym ładowaniu, który wynosi do 10 dni. W porównaniu z dwoma pozostałymi modelami pracującymi nawet do 14 dni, model wypada niewiele słabiej.

Cena

Jeżeli chodzi o koszty zakupu szczoteczki z serii Oral-B Junior, to ceny dość mocno różnią się między sobą. Najtańsza jest wersja Oral-B Junior, którą można znaleźć w przedziale cenowym 130-170 zł. Trochę droższa jest Oral-B Junior Star Wars, bo jej cena waha się pomiędzy 200 a 250 zł. Za to za Oral-B Junior Smart musimy zapłacić od 230 do nawet 400 zł! Jeśli zależy nam na bardziej zaawansowanym modelu, to warto rozglądać się za ciekawymi promocjami. Aktualne ceny szczoteczki Oral-B Junior znajdziemy w różnych przeglądarkach cen np. Ceneo. Warto też zajrzeć na oficjalną stronę Oral-B, bo dzięki opcji „Znajdź punkty sprzedaży” można z łatwością znaleźć miejsca, gdzie dany model będzie dostępny.

Recenzje i opinie o szczoteczce ORAL-B Junior

Cała linia szczoteczek Oral-B Junior zdobywa coraz większą popularność, dlatego w Internecie można znaleźć opinie o tych produktach. Dobrym źródłem informacji będzie strona produktowa Oral-B oraz popularne porównywarki cenowe. Użytkownicy zwracają szczególną uwagę na wygodne użytkowanie, wygląd i skuteczność.

Warto również zapoznać się z filmikiem opisującym, w jaki sposób najlepiej czyścić zęby za pomocą tych szczoteczek soniczno-rotacyjnych:

 

Opinie i Recenzje Szczoteczek do zębów

Porady

Pozostałe testy, opinie i recenzje szczoteczek do zębów:

Oral-B Kids Star Wars, Frozen: cena, opinie i recenzje

Oral-B Kids Star Wars, Frozen: cena, opinie i recenzje

Dzieci już od 3. roku życia mogą używać szczoteczek elektrycznych. Warto w tym czasie przestać korzystać ze szczoteczek manualnych i przerzucić się na o wiele skuteczniej działające urządzenie. Im większą uwagę poświęcimy na odpowiednią...

Brush-baby Kidzsonic: cena, opinie i recenzje

Brush-baby Kidzsonic to szczoteczka soniczna zasilana baterią AAA w dwóch wersjach - dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz powyżej 6. roku życia. Dzięki dwuwarstwowemu włóknu zapewnia dokładne efekty czyszczące, a przy tym jest bezpieczna dla...

Oral-B Teen: cena, opinie i recenzje

Dzieci powyżej 12. roku życia wkraczają w wiek nastoletni. W tym czasie będą potrzebować także innej szczoteczki, która idealnie wpasuje się w czas pomiędzy dzieciństwem a dorosłością. Taki model musi być nie tylko skuteczny, ale również...

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *