Oral-B PRO 750 CrossAction: cena, opinie i recenzje

0- liczba komentarzy

Autor: Redakcja JakaSzczoteczka.pl

26 października 2020

czarna szczoteczka elektryczna oral-b pro 750

Manualna szczoteczka do zębów nie jest tak skuteczna, jak urządzenie elektroniczne. Producenci szczoteczki Oral-B PRO 750 CrossAction potwierdzili ten fakt badaniami klinicznymi – czyści ona zęby skuteczniej niż tradycyjna szczoteczka. W artykule prezentujemy wnioski z testu Oral-B PRO 750, przedstawiamy też opinie i recenzje użytkowników. Odpowiadamy też na pytania: ile musimy zapłacić za to nowoczesne rozwiązanie oraz jakie są wady i zalety.

Co znajduje się w pudełku Oral-B PRO 750 CrossAction

Zacznijmy od tego, co właściwie znajduje się w pudełku poza szczoteczką. W komplecie znajdziemy ładowarkę do urządzenia oraz instrukcję obsługi w języku polskim. Dodatkowo w zestawie ze szczoteczką elektryczną znajduje się wygodne etui ochronne, które pozwoli ją komfortowo przechowywać lub przewozić w walizce.

Opis produktu, funkcje, specyfikacja techniczna

Urządzenie wyposażone jest w specjalną główkę wymienną CrossAction, której projekt inspirowany jest profesjonalnym sprzętem stomatologicznym. Końcówka wyposażona jest w specjalne włókna nachylone pod kątem 16 stopni, co pozwala dokładnie otoczyć ząb i dokładnie oczyścić go z płytki nazębnej. Wykorzystano również technologię 3D, która opiera się na ruchach: oscylacyjnych, pulsacyjnych i rotacyjnych.

Wykonuje 8800 obrotów i 20000 ruchów na minutę, co pozwala dokładnie wyczyścić zęby. Nie są to największe możliwe wartości, ale w tym segmencie szczoteczek są jednymi z najlepszych. Urządzenie wyposażone jest też w nowoczesną i pojemną baterię. Producent szczoteczki wskazuje, że zapewnia ona nawet 2 tygodnie regularnego szczotkowania bez konieczności ładowania.

Funkcje szczoteczki Oral-B PRO 750 CrossAction

Szczoteczka posiada wbudowany w rączkę timer, który pozwala kontrolować czas szczotkowania. Znajdziemy tu jeden, ale skuteczny tryb pracy – czyszczenia codziennego. Pozwoli to dokładnie wyszczotkować zęby i pozbyć się zanieczyszczeń oraz płytki nazębnej.

Specyfikacja techniczna

Typ urządzenia szczoteczka oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjna
Zasilanie akumulatorowe
Ruchy oscylacyjne 8800 obr/min
Ruchy pulsacyjne 20000 ruchów/min
Ilość trybów pracy 1
Opcje dodatkowe timer wbudowany w rączkę, technologia 3D

 

Zalety szczoteczki elektrycznej Oral-B PRO 750 CrossAction

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction to nowoczesne i proste urządzenie, którego zadaniem jest dokładna, codzienna pielęgnacja jamy ustnej. Jakie jeszcze zalety tego urządzenia, poza łatwością czyszczenia można wskazać?

Na pewno będzie to cicha praca szczoteczki i wygoda użytkowania. Szczoteczka dobrze leży w ręce, jest lekka i łatwo się ją czyści. Można pochwalić też żywotność baterii – urządzenie nie wymaga częstego ładowania, co zdecydowanie zwiększa komfort.

Wady Oral-B PRO 750 CrossAction

Do wad tej szczoteczki można zaliczyć brak dodatkowych trybów pracy, nowoczesnych czujników nacisku i połączenia z aplikacją mobilną. Na rynku znajdziemy też szczoteczki elektryczne z większą liczbą obrotów, które jeszcze dokładniej wyszczotkują zęby. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że jest to proste i sprawne urządzenie w bardzo przystępnej cenie. Obecność funkcji dodatkowych wymagałaby zwiększenia budżetu na zakup szczoteczki.

Ceny i dostępność

Warto zwrócić uwagę na fakt, że szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction to dobra jakość i przyzwoita cena. Jeśli porównamy ją z innymi urządzeniami z tego segmentu, wypada bardzo korzystnie. Cena szczoteczki to około 150 zł, ale w Internecie można kupić ją znacznie taniej. To ewidentny plus tego urządzenia. Dostępna jest w sklepach stacjonarnych i internetowych, a przystępna cena sprawia, że znajdziemy ją nawet w drogeriach.

Recenzje i opinie szczoteczki

Przeglądając opinie w Internecie na temat szczoteczki Oral-B PRO 750 CrossAction, znajdziemy wiele pozytywnych recenzji. Użytkownicy podkreślają niezawodność, wygodę i długość szczotkowania na jednym naładowaniu. Zwracają również uwagę na cichą i przyjemną pracę szczoteczki oraz funkcjonalność timera. Co 30 sekund dostajemy delikatny sygnał wibracyjny, który sygnalizuje konieczność zmiany czyszczonej strefy. Po 2 minutach wibracje stają się wyraźniejsze, wskazując możliwość końca szczotkowania.

Bardzo często w recenzjach szczoteczki Oral-B PRO 750 CrossAction pojawia się też stwierdzenie, że ma ona bardzo przyjemny wygląd. Użytkownicy wskazują na ciekawy design i walory estetyczne, które nie są bez znaczenia.

Jest świetnym wyborem, jeśli chcemy kupić pierwszą szczoteczkę elektryczną:

To moja pierwsza szczoteczka elektryczna i nigdy już nie wrócę do manualnej. Bardzo przyjemne uczucie świeżości i czystości po praktycznie każdym jej użyciu, do dziś. Na początku trochę drażniła dziąsła, ale w końcu nauczyłam się nią myć. Jeśli chodzi o samo mycie, to szczoteczka jest bardzo wygodna.

Sprawdzi się także w przypadku osób z doświadczeniem, które szukają prostego i skutecznego rozwiązania w przystępnej cenie:

Po umyciu zębów tą szczoteczką czuję się po wizycie u dentysty. Zęby są czyste i mają śliska powierzchnię. Uczucie czystych i lśniących zębów jest bardzo przyjemne i nieporównywalne z niczym, prócz dentysty. Ponadto szczoteczka ma bardzo przydatną funkcję powiadamiania o czasie szczotkowania.

Cytowane opinie o szczoteczce Oral-B PRO 750 CrossAction pochodzą z Ceneo

W Internecie znajdziemy również opinie video, które pokazują, jak dokładnie wygląda szczoteczka i jakie są jej zalety.

Opinie i Recenzje Szczoteczek do zębów

Porady

Pozostałe testy, opinie i recenzje szczoteczek do zębów:

Oral-B Kids Star Wars, Frozen: cena, opinie i recenzje

Oral-B Kids Star Wars, Frozen: cena, opinie i recenzje

Dzieci już od 3. roku życia mogą używać szczoteczek elektrycznych. Warto w tym czasie przestać korzystać ze szczoteczek manualnych i przerzucić się na o wiele skuteczniej działające urządzenie. Im większą uwagę poświęcimy na odpowiednią...

Brush-baby Kidzsonic: cena, opinie i recenzje

Brush-baby Kidzsonic to szczoteczka soniczna zasilana baterią AAA w dwóch wersjach - dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz powyżej 6. roku życia. Dzięki dwuwarstwowemu włóknu zapewnia dokładne efekty czyszczące, a przy tym jest bezpieczna dla...

Oral-B Teen: cena, opinie i recenzje

Dzieci powyżej 12. roku życia wkraczają w wiek nastoletni. W tym czasie będą potrzebować także innej szczoteczki, która idealnie wpasuje się w czas pomiędzy dzieciństwem a dorosłością. Taki model musi być nie tylko skuteczny, ale również...

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *