Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27: cena, opinie i recenzje

0- liczba komentarzy

Autor: Redakcja JakaSzczoteczka.pl

30 października 2020

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX991127

Piękny uśmiech to coś, o czym marzy każdy z nas, jednak by osiągnąć ten efekt, należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej, której kluczowym elementem jest regularne, dokładne szczotkowanie zębów. Najlepsze rezultaty pozwalają osiągnąć szczoteczki soniczne, których popularność z roku na rok jest coraz większa. Dzisiaj przedstawiamy nową szczoteczkę Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27, która dzięki swoim funkcjom pozwala uzyskać zdrowy, lśniący uśmiech.

Co znajduje się w pudełku

Decydując się na zakup Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 w zestawie otrzymamy podstawowe akcesoria niezbędne do jej komfortowego użytkowania:

  • 1 rączkę DiamondClean 9000,
  • 1 końcówkę 1 C3 Premium Plaque Control,
  • Etui podróżne z możliwością ładowania za pomocą USB,
  • Szklankę do ładowania wraz z podstawką ładującą.

Wszystkie dodatkowe akcesoria, takie jak np. wymienne końcówki kompatybilne z rączką DiamondClean 9000, można zakupić osobno.

Opis produktu, funkcje, specyfikacja techniczna

Sonicare DiamondClean 9000 H9911/27 to w tym momencie najbardziej rozpoznawalna szczoteczka soniczna w ofercie marki Philips, która zapewnia kompleksową pielęgnację zębów każdego dnia. Jakie funkcje posiada ten model? To przede wszystkim 4 programy:

  • Clean – czyli podstawowe codzienne czyszczenie,
  • White – intensywne usuwanie przebarwień,
  • Deep Clean – głębokie oczyszczanie,
  • Gum Health – szczególna ochrona dziąseł.

Do dyspozycji mamy ponadto trzy poziomy intensywności szczotkowania, dzięki czemu każdy może dobrać parametry indywidualnie dopasowane do swoich potrzeb. Szczoteczka Sonicare DiamondClean 9000 H9911/27 została także wyposażona w timer informujący o czasie szczotkowania, unikalny czujnik nacisku i technologię Smart Sensor. Dzięki czujnikom ścierania, lokalizacji i nacisku monitoruje za pośrednictwem aplikacji technikę szczotkowania i na bieżąco udziela wskazówek, dzięki którym mycie zębów pozwala osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Na podstawie zgromadzonych danych przygotowuje ona też specjalny raport postępu dbania o higienę jamy ustnej.

Jakie jeszcze funkcje posiada szczoteczka Sonicare DiamondClean 9000 H9911/27? To między innymi rozpoznawanie rodzaju końcówki szczoteczki, dzięki któremu w sposób automatyczny ustawia się optymalny tryb i intensywność pracy, a także sygnalizator konieczności jej wymiany po upływie określonego czasu.

A jak wygląda specyfikacja techniczna dla tego modelu? Dzięki dedykowanej aplikacji Sonicare i połączeniu za pomocą technologii Bluetooth jest ona kompatybilna zarówno z systemem Android jak i IOS. Posiada mocną litowo-jonową baterię, która pozwala na systematyczne użytkowanie bez konieczności ładowania nawet do 14 dni. Cały zestaw objęty jest standardową, 24-miesięczną gwarancją producenta.

Zalety

Jakie są główne zalety tego modelu? To przede wszystkim 4 programy do wyboru i dostosowywanie intensywności pracy szczoteczki, a także możliwość monitorowania skuteczności szczotkowania za pomocą aplikacji. Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 ma ładny design i ciekawe akcesoria (np. ładowarka indukcyjna w formie szklanki, etui podróżne z funkcją ładowania czy sygnalizator wymiany końcówki).

Wady

Główną wadą tego modelu jest jego wysoka cena, zwłaszcza że w zestawie otrzymujemy tylko 1 korpus szczoteczki i 1 końcówkę, kolejne trzeba dokupić już dodatkowo. Niestety, w tym wypadku za wysoką jakość i różnorodne możliwości trzeba zapłacić prawie 1000 złotych.

Ceny i dostępność

W sklepie Philips szczoteczkę Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 możemy zamówić w cenie 919 złotych. Dostępna jest ona również w większości popularnych marketów ze sprzętem RTV i AGD, gdzie można ją kupić nieco taniej, już za około 899 złotych. Aktualne ceny, wraz z promocjami znaleźć można w serwisie Ceneo.pl.

Recenzje i opinie

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 to jedna z nowości na polskim rynku szczoteczek sonicznych, trudno więc o rozbudowane recenzje na jej temat. Bez problemu znaleźć można jednak pierwsze opinie osób, które zdecydowały się na jej zakup, m.in. na stronie producenta, w portalu Ceneo.pl czy nawet w opiniach Google. Użytkownicy zwracają uwagę przede wszystkim na dokładność szczotkowania i uczucie czystości po umyciu zębów, a także funkcjonalność tego modelu i komfort użytkowania.

 

Źródła, pomocne w opracowaniu poradnika:

https://www.philips.pl/sklep/PL_PGGfamily/pielegnacja-ciala/soniczne-szczoteczki-do-zebow/diamondclean-9000-bielsze-zeby-zdrowsze-dziasla/p/HX9911_27

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/szczoteczki-soniczne/szczoteczka-soniczna-philips-hx9911-27-osaka-white

https://www.ceneo.pl/94218993#tab=spec

Opinie i Recenzje Szczoteczek do zębów

Porady

Pozostałe testy, opinie i recenzje szczoteczek do zębów:

Oral-B Kids Star Wars, Frozen: cena, opinie i recenzje

Oral-B Kids Star Wars, Frozen: cena, opinie i recenzje

Dzieci już od 3. roku życia mogą używać szczoteczek elektrycznych. Warto w tym czasie przestać korzystać ze szczoteczek manualnych i przerzucić się na o wiele skuteczniej działające urządzenie. Im większą uwagę poświęcimy na odpowiednią...

Brush-baby Kidzsonic: cena, opinie i recenzje

Brush-baby Kidzsonic to szczoteczka soniczna zasilana baterią AAA w dwóch wersjach - dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz powyżej 6. roku życia. Dzięki dwuwarstwowemu włóknu zapewnia dokładne efekty czyszczące, a przy tym jest bezpieczna dla...

Oral-B Teen: cena, opinie i recenzje

Dzieci powyżej 12. roku życia wkraczają w wiek nastoletni. W tym czasie będą potrzebować także innej szczoteczki, która idealnie wpasuje się w czas pomiędzy dzieciństwem a dorosłością. Taki model musi być nie tylko skuteczny, ale również...

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *