Philips Sonicare For Kids: cena, opinie i recenzje

0- liczba komentarzy

Autor: Redakcja JakaSzczoteczka.pl

2 grudnia 2020

Philips Sonicare dla dzieci to interaktywna szczoteczka soniczna, która nie tylko zapewnia zadowalające efekty czyszczące, ale też zabawę. Pomaga rodzicom i dzieciom kontrolować higienę jamy ustnej za pomocą zaprojektowanej aplikacji na urządzenie mobilne. Szczoteczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 lat.

Szczoteczka soniczna Philips dla dzieci współpracuje z aplikacją edukacyjną uczącą dziecko poprawnej techniki szczotkowania zębów. Główną postacią w aplikacji jest sympatyczny Sparkly, który stawia przed dzieckiem wyzwania, a każdą sesję poprawnie wykonanego szczotkowania nagradza. Co więcej, można odblokować akcesoria, aby Sparkly został spersonalizowany, przez co staje się bliższy dziecku i bardziej go zachęca do zabawy. Zasada jest prosta: im więcej dziecko szczotkuje, tym więcej akcesoriów dostaje i może ubrać zwierzaka w gogle, szaliki, kocie uszy i nie tylko. Dodatkowo rodzice mogą sami wybrać nagrody do umieszczenia w aplikacji.

Co jest w pudełku

Szczoteczka Philips Sonicare For Kids ma wbudowany moduł Bluetooth umożliwiający połączenie z interaktywną aplikacją, która pomaga dzieciom szczotkować zęby.

Kupując szczoteczkę soniczną Philips dla dzieci otrzymujemy:

 • szczoteczka z 2 poziomami intensywności
 • 2 końcówki dla dzieci 3+ oraz 7+
 • 8 kolorowych naklejek
 • bezpłatna aplikacja edukacyjna w języku polskim
 • 1 ładowarka

Opis produktu, funkcje, specyfikacja techniczna

Philips Sonicare dla dzieci to podłączona przez Bluetooth szczoteczka do zębów, której celem jest pomoc dzieciom w dbaniu o zęby oraz wypracowanie prawidłowej techniki szczotkowania. Sama szczotka jest atrakcyjna wizualnie, z miękkim włóknem i wygodnym uchwytem. Gumowana rączka szczoteczki o ergonomicznym kształcie zapewnia łatwy i pewny chwyt. U góry znajduje się duży przycisk zasilania z diodą LED w środku, która wskazuje żywotność baterii, do tego wyposażona jest w podświetlany wyświetlacz. Plastik otaczający przyciski to w rzeczywistości zdejmowany panel, który ułatwia mycie szczoteczki. Szczoteczka posiada dwa tryby intensywności: wolniejszy – przeznaczony dla młodszych dzieci, a szybszy – dla dzieci starszych.

Aplikacja Philips Sonicare For Kids jest zsynchronizowana ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare For Kids i pokazuje dziecku, jak dobrze myć zęby. Monitor postępu w aplikacji śledzi ogólną skuteczność. Aplikacja współpracuje z systemami Android i iOS.

Parametry szczoteczki Philips Sonicare dla dzieci:

 • 2 tryby intensywności
 • do 62 tys. ruchów szczotkujących na minutę
 • wbudowany timer (20 sek./2 min.)
 • wskaźnik akumulatora
 • podświetlany wyświetlacz
 • czas czyszczenia zębów do 3 tygodni

Zalety, wady i cena szczoteczki Philips Sonicare For Kids

Szczoteczka soniczna Philips zapewnia o 75% większą skuteczność niż szczoteczka manualna, wykonując 500 ruchów na sekundę. Główną korzyścią z wyboru szczoteczki sonicznej Philips dla dzieci jest budowanie zdrowych nawyków dbania o higienę jamy ustnej.

Zalety

Zaletą szczoteczki sonicznej dla dzieci Philips jest możliwość nauki dziecka techniki poprawnego szczotkowania zębów. Co więcej, rodzice mogą śledzić nawyki dziecka i tworzyć też przypomnienia.

Co do samej szczoteczki, to wyróżnia się ona miękkim włóknem, które jest delikatne dla wrażliwych zębów dzieci. Wbudowany timer pomaga nadzorować mycie zębów w określonych częściach jamy ustnej. Dzięki naklejkom na uchwyt dziecko może samo wybrać wygląd swojej szczoteczki. Zaletą jest również długa żywotność baterii pozwalająca szczotkować zęby nawet przez 21 dni, a wskaźnik baterii pokazuje niski stan naładowania.

Wady

Najczęściej wymienianą wadą Sonicare dla dzieci jest możliwość zamoczenia urządzenia mobilnego, które dziecko ma pod ręką, aby uczyć się szczotkowania. Warto więc telefon lub tablet postawić na wysokości oczu dziecka, ale z daleka od źródła wody. Ponadto szczoteczka może być za duża dla małych dłoni dziecka, zwłaszcza dla rozpoczynającego przygodę ze szczoteczką soniczną. Jednak warto tu wspomnieć, że konstrukcja szczoteczki umożliwia pomoc rodzica, który może złapać szczoteczkę i wspólnie z dzieckiem szczotkować zęby.

Cena szczoteczki sonicznej dla dzieci Philips Sonicare

Szczoteczka Philips Sonicare dla dzieci możemy zakupić w cenie od 180 zł. Za dodatkowe główki do szczoteczki sonicznej dla dzieci zapłacimy 70 zł. Możemy również zakupić panel dekoracyjny za 45 zł. Aktualne ceny, wraz z promocjami znaleźć można w serwisie Ceneo.pl.

Recenzje i opinie o szczoteczce Philips Sonicare For Kids

Opinie o szczoteczce sonicznej Philips Kids koncentrują się na nauczeniu dziecka regularnego i dokładnego mycia zębów. Rodzice chwalą przejrzystą i przyjazną dla dzieci aplikacją, a zwłaszcza zwierzakiem zachęcającym do szczotkowania – Sparklym. Jedna z użytkowniczek serwisu Ceneo.pl wskazała, że zazwyczaj jej dzieci myły zęby po 10 sekund, a teraz chcą je myć nawet po 2 minuty i dłużej, aby otrzymać nagrody w aplikacji, zatem szczoteczka zdała egzamin.

Blogerka Agnieszka, prowadząca kanał na Youtube Nieesia25, zaznacza, że nawet nie zdawała sobie sprawy, że jej dziecko od pierwszego mycia zębów tak się zaangażuje i będzie cierpliwie wykonywać polecenia z aplikacji.

Z rzeczy technicznych recenzenci szczoteczki sonicznej Philips dla dzieci dużą uwagę zwracają na to, że szczoteczka Philips for Kids jest cicha, bezpieczna w użyciu przez najmłodsze dzieci, ponadto ma antypoślizgowy uchwyt i dobrze leży w dłoni. Timer oraz sygnalizowanie zużycia baterii zdecydowanie ułatwiają kontrolę nad czyszczeniem, a rodzic nie musi się pamiętać o regularnym ładowaniu akumulatora.

W skrócie: Philips Sonicare for Kids to korzyść dla dzieci, które uczą się poprawnie myć zęby i dbają tym samym o ich zdrowie. To także korzyść dla rodziców, którzy zyskują wirtualnego asystenta i nie muszą kontrolować czy zmuszać dziecko do mycia zębów.

 

Źródła:
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/zdrowie-i-uroda/szczoteczki-soniczne/szczoteczka-soniczna-philips-hx6322-04-sonicare-kids?gclid=Cj0KCQiAqdP9BRDVARIsAGSZ8AnrC9lu_yxAdKHldUINu9jhd085iwfRBbMy1ZttI-G-h763lXW59f0aAl6gEALw_wcB

https://www.philips.pl/c-p/HX6352_42/sonicare-for-kids#see-all-benefits

https://www.philips.pl/c-p/HX6322_04/sonicare-for-kids?origin=7_700000001613133_71700000044640572_58700005255326183_43700046516285318&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiAhs79BRD0ARIsAC6XpaVerYJ7o__VgbC7Elw5wXMr5VeAZ-LFhJxzyk3FkkaJXa4Ccbrc3U8aAp3PEALw_wcB

https://www.pcmag.com/reviews/philips-sonicare-for-kids

https://www.ceneo.pl/30308078

https://www.ceneo.pl/44276097

 

Opinie i Recenzje Szczoteczek do zębów

Porady

Pozostałe testy, opinie i recenzje szczoteczek do zębów:

Oral-B Kids Star Wars, Frozen: cena, opinie i recenzje

Oral-B Kids Star Wars, Frozen: cena, opinie i recenzje

Dzieci już od 3. roku życia mogą używać szczoteczek elektrycznych. Warto w tym czasie przestać korzystać ze szczoteczek manualnych i przerzucić się na o wiele skuteczniej działające urządzenie. Im większą uwagę poświęcimy na odpowiednią...

Brush-baby Kidzsonic: cena, opinie i recenzje

Brush-baby Kidzsonic to szczoteczka soniczna zasilana baterią AAA w dwóch wersjach - dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz powyżej 6. roku życia. Dzięki dwuwarstwowemu włóknu zapewnia dokładne efekty czyszczące, a przy tym jest bezpieczna dla...

Oral-B Teen: cena, opinie i recenzje

Dzieci powyżej 12. roku życia wkraczają w wiek nastoletni. W tym czasie będą potrzebować także innej szczoteczki, która idealnie wpasuje się w czas pomiędzy dzieciństwem a dorosłością. Taki model musi być nie tylko skuteczny, ale również...

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *